Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
click on ad to close
78 Shikimet
Next Day Air

Next Day Air

Feb. 06, 2009 (USA) 84 Min. R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Përmbledhja

Dy kriminelë të paaftë janë dorëzuar gabimisht një paketë kokainë dhe mendoj se ata kanë goditur çmim i parë, duke shkaktuar një seri ngjarjesh që ndryshon jetën e dhjetë njerëzve përgjithmonë.
Titulli origjinal Next Day Air
Vleresimi i IMDb 5.8 8,338 votes
Vleresimi i TMDb 5 18 votes