what going on?
click on ad to close
184 Shikimet
Terminator 3: Rise of the Machines

Terminator 3: Rise of the Machines

The Machines Will Rise. Jul. 02, 2003 USA, Germany, UK 109 Min. R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Kasta

Nick Stahl isJohn Connor
John Connor
Claire Danes isKate Brewster
Kate Brewster
David Andrews isRobert Brewster
Robert Brewster
Mark Famiglietti isScott Petersen
Scott Petersen
Earl Boen isDr. Peter Silberman
Dr. Peter Silberman
Chopper Bernet isChief Engineer
Chief Engineer

Përmbledhja

Arnold Schwarzenegger ne Rolin e nje ushtari Robot nga e ardhmja i cili udheton per ne toke. Misoni i tij te mbroje nje Djalosh 20 vjecar dhe gruan e tij nga nje robot super i avancuar qe eshte derguar per ta vrare.
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines
Titulli origjinal Terminator 3: Rise of the Machines
Vleresimi i IMDb 6.4 306,994 votes
Vleresimi i TMDb 5.8 1219 votes