what going on?
click on ad to close
259 Shikimet
Wolf Totem

Wolf Totem

Feb. 19, 2015 China, France 116 Min. PG-13
Vleresimi juaj 0
8 1 vote

Video trailer

Director

Kasta

William Feng isChen Zhen
Chen Zhen
Shawn Dou isYang Ke
Yang Ke
Ankhnyam Ragchaa isGasma (as Ankhnyam Rachaa)
Gasma (as Ankhnyam Rachaa)
Yin Zhu-Sheng isBao Shunghi
Bao Shunghi
Ba Sen Zha Bu isBilig (as Basen Zhabu)
Bilig (as Basen Zhabu)

Përmbledhja

Kjo është historia e një studenti kinez, i cili dërgohet të jetojë ne mesin e barinjve mongol. Pasioni për natyrën do e çojë atë të përballet më një realitet ndryshe nga çfarë ishte mësuar. Pasi jepet një urdhër për shfarosjen këlyshëve të ujqve dhe ai gjen një këlysh ujku dhe do të do të bëjë gjithçka për ta rritur dhe fshehur atë, por...
Wolf Totem
Wolf Totem
Wolf Totem
Wolf Totem
Wolf Totem
Wolf Totem
Wolf Totem
Wolf Totem
Wolf Totem
Titulli origjinal 狼图腾
Vleresimi i IMDb 6.7 3,726 votes
Vleresimi i TMDb 6.3 96 votes