2001

Sweet November
0
Sweet November
Nelson është një njeri i përkushtuar ndaj punës së tij të reklamave në San Francisko. Një ditë, teksa po bënte një test shoferi në DMV, ai takon Sarën. Ajo është shumë e ndryshme nga gratë e tjera në jetën e tij….
0 /0
Legally Blondes
0

Legally Blondes

20012009
Legally Blondes
Shpërngulen nga Anglia në Kaliforni, kushërinjet e reja të Elle Woods duhet të mbrojnë veten kur shkolla e tyre që sundon me forcë i kthehet vajzave dhe përpiqen për ti fajësuar ato për një krim.
0 /0
Serendipity
0
Serendipity
Një çift bashkohen vite pas natës së parë ku u njohën, dashuruan dhe u ndanë, të bindur se një ditë do përfundojnë bashkë.
0 /0
Moulin Rouge!
0
Moulin Rouge!
Një poet bie në dashuri në një kourtesane të bukur. Duka xheloz  lakmon këtë muzikë elegante, me muzikë të nxjerra nga burime të njohura të shekullit 20.
0 /0
A Beautiful Mind
10
A Beautiful Mind
Pasi një matematicient shumë i zgjuar por jo i shoqërueshëm pranon një punë sekrete në kriptografi, jeta e tij kthehet në një makth.
10 /1
Blow
0

Blow

2001
Blow
Historia e vërtetë e Xhorxh Jang, njeriu që stabilizoi tregun amerikan të kokainës në vitet 1970.
0 /0
Yamakasi 1
0

Yamakasi 1

2001
Yamakasi 1
Graviti apo Policia, këta djem nuk besojnë te ligji. Pasi një djalë i vogël pëson një aksident duke imituar idhujt e tij, të cilët praktikojnë 'parkour', ata nëpërmjet aftësive të tyre duhet të gjejnë një zgjidhje për ta shpëtuar djalin.
0 /0
American Pie 2
0
American Pie 2
Vazhdimi i komedisë hit. Studentët e gjimnazit tani janë në shkollë të lartë. Ata vendosin të mblidhen në shtëpinë në plazh për t'ia kaluar bukur.
0 /0
Shaolin Soccer
0
Shaolin Soccer
Një djalosh i pasionuar në Shaolin-KungFu bashkohet me vëllezërit e tij, për ta formuar një ekip futbolli duke përdorur aftësitë e tyre të cilët futën në ligën e parë të futbollit.
0 /0
One 2 Ka 4
6

One 2 Ka 4

2001
One 2 Ka 4
Javed dhe Ajay jane pjestare te forcave policore qe luftojne trafikun e droges. Qellimi i tyre kryesor eshte arrestimi i famekeqit KKV. Pas shume perpjekjesh ato arrijne ta arrestojne po KVV me lidhjet e tij te forta del i pafajshem ne gjygj. Ketu fillon drama ,tragjedia,lufta dhe sigurisht dashuria.
6 /2