2007

Live Free or Die Hard
0
Live Free or Die Hard
Xhon Meklein dhe një haker i ri bashkojnë forcat për të kapur një terrorist kibernetik shumë të rrezikshëm në Uashington.
0 /0
Pirates of the Caribbean: At World’s End
0
Pirates of the Caribbean: At World’s End
Kapiten Barbossa, Will Turner dhe Elizabeth Swann duhet të lundrojnë në tokën e të vdekurve duke ndjekur një hartë për të shpëtuar shpirtin e Jack Sparrow i cili është i dënuar të rrijë midis të gjallëve dhe të vdekurve, dhe bëjnë aleancën e tyre të fundit për një betejë vendimtare të fundit kundër një armiku të fuqishëm që kërcënon rëndë ...
0 /0
City of Men
0
City of Men
Dy shokë të ngushtë, Acerola dhe Laranjinha, gati për të mbushur 18 vjeç, zbulojnë për të shkuarat e baballarëve të tyre, të cilat do t'a trondisin miqësinë e tyre. Dhe e gjithë kjo ndodh në mes të një lufte të ashpër mes bandave të drogës në lagjet famëkeqe të RIO-s.
0 /0
Protégé
0

Protégé

2007
Protégé
Një agjent special ka 8 vite i infltruar thellë në tregun e organizuar kriminal të Azisë, ku ai bëhet krahu i djathtë i një prej bosëve. Nik tani ka filluar të ndjejë besnikëri ndaj shoqërisë së re dhe parave.
0 /0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
Robert Ford, i cili e ka adhuruar Xhesi Xhejms që kur ka qenë fëmijë, përpiqet të bashkojë bandën e jashtëligjshme të Misurit, por gradualisht fillon t'i mbajë mëri drejtuesit të bandës.
0 /0
Wrong Turn 2: Dead End
0
Wrong Turn 2: Dead End
Një grup i garuesve në një emision mbijetese duhet të luftojnë me një familje të kanibalëve të cilët planifikojnë ti mbysin ata në mënyrë të pamëshirshme.
0 /0
Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer
0
Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer
4 Fantastiket mesojne se ata nuk jane te vetmit me fuqi te mbinatyrshme ne univers, kur perballen me Serfistin e Argjendte dhe ngrenesin e planeteve.
0 /0
The Golden Compass
0
The Golden Compass
Në një univers paralel, Lajra Belakua udhëton për në Polin e Veriut në kërkim të dy miqve të saj, Roxhër dhe Billi Kosta, dhe fëmijëve të tjerë të rrëmbyer nga Gllabëruesit. Ajo, e vetmja që di të lexojë busullën aletiometër, nuk është vetëm në këtë aventurë.
0 /0
Atonement
0

Atonement

2007
Atonement
Bazuar në novelën Britanike të Ian McEwan, ku një vajzë 13-vjeçare ndryshon rrjedhën e jetës se disa personave pasi akuzon të dashurin e motrës së saj për një krim që ai nuk e kishte kryer. Ndiqni Sam Axe në një mision në Ameriken Latine dhe ai do të na japë një panorame të së shkuares së tij ushtarake.
0 /0
Fred Claus
0

Fred Claus

2007
Fred Claus
Fred Klausi, vëllai i hidhur i Santës, detyrohet të shkojë në Polin e Veriut.
0 /0