2010

Angel of Evil
7
Angel of Evil
Jeta e një grabitësi bankash milanez, Renato Vallanzasca.  
7 /1
The Spy Next Door
0
The Spy Next Door
Ish-spiuni i Cia-s, Bob Ho merr detyrën më të vështirë që ka pasur deri tani: të kujdeset për tre fëmijët e të dashurës së tij. Dhe kur një nga fëmijët aksidentalisht shkarkon një top formulë të fshehtë, terroristët rusë do ti bëjnë një vizitë familjes.
0 /0
Spud
0

Spud

2010
Spud
Dy evente të mëdha kanë për të ndodhur: do të lirohet Nelson Mandela dhe eventi më i rëndësishëm, Xhon Milton do të nisë vitin e parë në një kolegj elitar për djem.
0 /0
The Tourist
0
The Tourist
Frank një turist i zakonshëm qe shkon ne Itali ne pushime për te shëruar një zemër e ti të thyer, pa pritmas takohet me Elisen një grua e jashtëzakonshme qe kalon me qellim ne rrugën e tij.
0 /0
The A-Team
0

The A-Team

2010
The A-Team
Një grup luftëtarësh veteranë të luftës së Irakut kërkojnë të pastrojnë emrin e tyre në ushtrinë e amerikane, e cila dyshon që ato kanë kryer një krim kur në të vërtetë se kanë kryer.
0 /0
Iron Man 2
0

Iron Man 2

2010
Iron Man 2
Për shkak të alter egos së tij prej Superheroi, Tony Stark duhet të luftojë me çështjet vdekjeprurëse që përfshijnë qeverinë, miqtë e tij dhe armiqtë e rinj.
0 /0
Blue Valentine
0
Blue Valentine
Në qendër të filmit është një çift bashkëkohor i martuar, ngjarjet e jetës së të cilëve paraqiten nëpër periudha të ndërthurura me kalimin e viteve.
0 /0
Submarine
0

Submarine

2010
Submarine
15-vjeçari Oliver Tate ka dy objektiva: Për të humbur virgjërinë e tij para ditëlindjes së tij të ardhshme, dhe për të shuar flakën në mes të nënës së tij dhe një ish-dashnori i cili po rishfaqet në jetën e saj.
0 /0
The Town
0

The Town

2010
The Town
Ndërkohë që po planifikon grabitjen më të madhe të jetës, një hajdut bankash bie në dashuri me menaxheren e bankës që vodhi së fundmi. Në përpjekje për të lënë pas jetën e vjetër dhe me FBI-në që po i afrohet nga dita në ditë, ai duhet të zgjedhë midis besnikërisë ndaj shokëve dhe dashurisë që mund ta humbasë përgjithmonë...
0 /0
The Twilight Saga: Eclipse
0
The Twilight Saga: Eclipse
Pas një varg vrasjesh në Seattle, Belës të cilës po i afrohet dita e diplomimit, është e detyruar të zgjedh në mes Eduartit dhe Jacobit.
0 /0