2012

Would You Rather +12
0
Would You Rather +12
Pas vdekjes së prindërve të saj, Irisa lufton për të nxjerr bukën e gojës ndërsa kujdeset për vëllain e saj të sëmurë. Sheperd Lambrik, një aristokrat në dukje filantrop, shpreh një interes për t’i ndihmuar. Kur ai e fton atë në një mbrëmje ekskluzive, ajo pranon. Gjithashtu në mbrëmje marrin pjesë edhe shtatë individë të tjerë të dëshpëruar. Ata shumë ...
0 /0
Prometheus
0

Prometheus

2012
Prometheus
Një ekip hulumtuesish ka zbuluar një çelës për origjinën e njerëzimit në Tokë dhe nisen për një udhëtim në qoshet e errëta të Universit. Atje, ata duhet të luftojnë një betejë të tmerrshme për të shpëtuar të ardhmen e racës njerëzore.
0 /0
Snow White and the Huntsman
0
Snow White and the Huntsman
Para shume vitesh Mbretëresha e mrekullueshme Ravena vrau Mbretin natën e pare te tyre te martesës.. Tani i nevojitet një zemër e “virgjër” qe te mund te mirëmbaje bukurinë e saj, por dhe fuqinë e saj.  Mbretëresha dërgon atje njeriun e vetëm qe mund te mbijetoje ne Pyll: një Gjuetar te pikëlluar. Duke patur braktisur cdo shprese per jeten, Gjuetari ...
0 /0
The Impossible
0
The Impossible
Maria, Henri dhe tre djemtë e tyre udhëtojnë për në Tailandë që të kalojnë pushimet e Krishtlindjeve, në bukurinë e një parajse tropikale. Por në mëngjesin e datës 26 Dhjetor, ndërkohë që e gjithë familja po pushonte në pishinë, një jehonë e frikshme dëgjohet nga qendra e tokës dhe një masë gjigane ujërash të errëta sharron gjithçka me kalimin e ...
0 /0
Safe House
2

Safe House

2012
Safe House
Pas 10 vitesh në arrati nga akuza për tradhti, agjenti më i mirë i C.I.A-s, dorëzohet. Por kur shtëpia e sigurisë ku ai mbahej, sulmohet nga mercenarët, një agjent i ri do ta ndihmojë të arratiset. Tani dy aleatët e pazakontë, duhet të mbijetojnë si të mundin dhe të zbulojnë njeriun përgjegjës që i do me çdo kusht të vdekur...
2 /1
I Want You
0

I Want You

2012
I Want You
Kur H kthehet në qytetin e lindjes, përpiqet të lërë pas të shkuarën e dhimbshme duke gjetur një dashuri të re.
0 /0
LOL
0

LOL

2012
LOL
Ndërkohe qe po fillon viti i ri shkollor, zemra e Loles thyhet nga i dashuri i saj, dhe me vone ajo surprizohët nga shoku më i ngushte i saj, muzikanti premtues Kyle, i cili shpreh ndjenjat e tij për të.
0 /0
What If…
0

What If…

2012
What If…
"Po sikur": Demetris, një burrë i pavarur bën një jetë normale. Në një çast të caktuar, zgjedhja që ai do të bëjë do ndryshojë gjithçka. Çfarë ndikimi do të ketë ajo për dashurinë dhe miqësinë që ai ka me një qen? Historia në këtë film tregohet nga dy këndvështrime të ndryshme.
0 /0
Unit 7
0

Unit 7

2012
Unit 7
Një skuadrër policie prej katër agjentësh ka për detyrë të pastrojë rrugët e Seviljës nga droga dhe prostitucioni.
0 /0
Wrong Turn 5: Bloodlines
0
Wrong Turn 5: Bloodlines
Një qytet i vogël ne perëndim te Virxhinias, festivali Mountain Man për Halloweenm do të mirë prese mjaft njerëz. Ku turma kryesisht do te jete e veshur me kostume te çuditshme. Një nate e çmendur I pret. Ndërkohe një familje kanibalë prish gallaten kur fillon te vrase njerëz…
0 /0