2015

Lila & Eve
0

Lila & Eve

2015
Lila & Eve
Dy nëna të pikëlluara, pas vrasjes së fëmijëve të tyre, bashkojnë forcat për hakmarrje, pasi autoritetet vendase dështojnë të bëjnë drejtësi.
0 /0
Child 44
0

Child 44

2015
Child 44
Gjatë regjimit Stalinist në Bashkimin Sovjetik, në fillim të viteve 50, agjenti i Policisë së Shërbimit Sekret, Leo Demidov zbulon një seri vrasje fëmijësh, nga një vrasës të cilin askush nuk e pranon se mund të ekzistojë sepse doktrina komuniste propagandon se vrasësit serialë i krijon vetëm kapitalizmi.
0 /0
Strangerland
0
Strangerland
Një familje papritur e gjendet në një qytet rural pas zhdukjeve të dy djemve të familjes në shkretëtirë, lindin thashetheme rreth së shkuarës së tyre.
0 /0
Final Girl
0

Final Girl

2015
Final Girl
Një burrë mëson një vajzë se si ajo të kthehet në një armë vdekjeprurëse. Kur ajo mbush 18 vjeç, pikas një grup adoleshentësh që vrasin femra dhe këtu nis sezoni i gjuetisë.
0 /0
Bound to Vengeance +12
0
Bound to Vengeance +12
Një vajzë e re e lidhur me zinxhir në bodrumin e një shfrytëzuesi seksual, arrin të ikë dhe e kthen lojën në anën e saj.
0 /0
True Story
0

True Story

2015
True Story
Gazetari i turpëruar i Nju Jork Times takohet me vrasësin i cili ka vjedhur identitetin e tij. Kjo do të çojë në një seri përpjekjesh për të zbuluar të vërtetën, ndërkohë që Majk e shikon këtë si një mundësi të dytë për karrierën e tij.
0 /0
Spy
0

Spy

2015
Spy
Suzan Kuper është një agjente e CIA-s e cila nuk ka dalë kurrë në terren. Mikun e saj më të mirë e vrasin dhe ajo merr vendimin që të hakmerret. Suzan infiltrohet në një rrjet kriminalistik që ka për qëllim shitjen e një bombe nukleare.
0 /0
Kung Fury
0

Kung Fury

2015
Kung Fury
Kung Fjuri, polici më i fortë i arteve marciale në Majemi, udhëton pas në kohë për të vrarë kriminelin më të keq të të gjitha kohërave - kung fyhrer Hitlerin.
0 /0
Woman in Gold
0
Woman in Gold
Maria Altman, një grua tetëdhjetëvjeçare hebrenje trondit shtetin Austriake kur vendos të rimarr veprat e artit që ajo beson që i përkasin familjes së saj.
0 /0
Underdog Kids
10
Underdog Kids
Xhimi një ish kampion i MMA pasi ka pësuar një aksident nuk mund të luftojë më. Ai detyrohet të kujdeset për disa fëmijë në një qendër komuniteti, së shpejti ai lë karrierën e tij sepse fëmijët i hyjnë në zemër.
10 /1